dugme-kamera-nasil-calisir

Düğme Kamera Nasıl Kullanılır?

Düğme Kamera Nedir? Düğme Kamera Nasıl Kullanılır? Düğme Kamera Kullanımı, Düğme Kamera Kullanım Kılavuzu, Düğme Kamera Nasıl Çalışır? Düğme Kamera Kullanım Kitapçığı, Düğme Kamera Video Çekmek.

dugme-kameraKamera sektöründeki en yeni teknolojilerde donatılmış ve mercek denilecek kadar küçük kameraların gizli hale gelmesine gizli kamera denir. İşte sizlere en yeni gizli casus ses ve video kayıtlarından biri ; Düğme Kamera.

Gizli Düğme Kamera‘yı ceketinizin, gömleğinizin, hırkanızın, montunuzun düğmesi yerine ekliyerek profesyonel çekimler yapabilir öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Böylelikle kimse sizden bir şey saklayamaz ve tüm öğrenmek istedikleriniz düğme kamera ile meydana çıkar.

Düğme Kamera Video Çekimi :

Düğme kamera ile video çekmek için yukarıdaki resimde gösterilen açma-kapama tuşuna basınız bastığınızda sarı ışık yanacaktır yani cihaz kayıt yapmaya hazırdır. Sonra tekrar açma-kapama tuşuna basarak video çekmeye başlayabilirsiniz video çekmeye başladığınız da mavi ışık yanmış olacaktır. Düğme kamera ‘nın üstünde Mavi ışık yanarken sürekli çekim yapar, video bitirmek istediğiniz an yine açma-kapama düğmesine basarak çekim yapmayı durdurabilirsiniz, çekim yapmayı durdurduğunuz da kayıt yaparken yanan mavi ışık sarıya dönmüş olacaktır.

Düğme Kamera Fotoğraf Çekimi :

Düğme kamera ile fotoğraf çekmek için yukarıdaki resimde gösterilen açma kapama tuşuna basınız, bastığınız da sarı ışık yanacaktır yani cihaz fotoğraf çekmeye hazırdır. Düğme kamera da siviç sol tarafta iken sarı ışık yanık bir şekilde yanarken butona her dokunduğunuz da sarı yanan ışık maviye dönüşür ve tekrar sarıya dönüşür böylelikle her dokunmanız da düğme kamera fotoğraf çekmiş olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>